Послуга
Оформлення висновків санітарно-епідеміологічної служби
Ціну уточнюйте

Оформлення висновків санітарно-епідеміологічної служби

На виконання Законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про охорону праці», Постанов Кабінету Міністрів України від 22.06.99 N 1109 «Про затвердження Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд», від 06.10.93 N 831 «Про затвердження Положення про видачу Держнаглядохоронпраці власнику підприємства, установи, організації або уповноваженому ним органу дозволу на початок роботи підприємства, установи, організації» та з метою удосконалення роботи установ державної санепідслужби, щодо порядку видачі висновків про відповідність вимогам санітарних норм об'єктів і споруд, які вводяться в експлуатацію, і готовності підприємства до роботи для отримання дозволу на початок роботи підприємства, установи, організації постановляю:
1. Затвердити Положення про порядок видачі установами державної санепідслужби висновків про відповідність вимогам санітарних норм об'єктів і споруд, які вводяться в експлуатацію, і готовності підприємства до роботи для отримання дозволу на початок роботи підприємства, установи, організації (далі - Положення), додається.
2. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, водного, залізничного, повітряного транспорту, об'єктів, що мають особливий режим роботи, головному лікарю Центральної санепідстанції:
2.1. Забезпечити роботу установ державної санепідслужби відповідно до Положення.
2.2. Довести цю постанову і Положення до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих в регіоні.
2.3. Інформацію про хід виконання постанови представляти Головному санепідуправління МОЗ України щорічно 1 лютого (до 01.01 щорічно в райони).
3. Міністерству праці та соціальної політики України зобов'язати територіальні управління Держнаглядохоронпраці оформляти дозвіл на початок роботи підприємства тільки за наявності висновку, виданого установами державної санепідслужби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.93 N 831.
4. Контроль за виконання цієї постанови покласти на заступника Головного державного санітарного лікаря України Ситенка М. А.