Послуга
Оформлення сертифікатів походження на товари
Ціну уточнюйте

Оформлення сертифікатів походження на товари

Даний документ видається уповноваженими органами країни-експортера й офіційно свідчить про виробництво або переробці продукції, що сертифікується в державах, що входять до складу учасників «Угоди про створення зони вільної торгівлі» від 15.04.1994 року. Сертифікат дає можливість використання пільгових митних зборів, а також може посприяти повного визволення від них. Це природним чином впливає на ціну товару, що вивозиться і, як наслідок, відбивається на його конкурентоспроможності. Більш того, при подальшому продажу продукції в країні-імпортері сертифікат походження товару може бути запитаний банком для відкриття акредитива.

Сертифікат про походження товару повинен надаватися в обов'язковому порядку:

  • На товари, країнам-виробникам яких надаються особливі пільги митного оподаткування.
  • На товари, імпорт яких обмежують заходи нетарифного регулювання зовнішньоторговельної діяльності даної країни або інші квоти.
  • При відсутності в митних документах відомостей про місце походження даного товару.
  • При наявності сумнівів митного органу країни-імпортера в справжності відомостей про походження товару, які вказані в декларації або в іншому товаросупровідному документі.

У випадках, передбачених російським законодавством або міжнародними угодами, до складу учасників яких входить Російська Федерація.

Крім сертифікату про походження товару митними органам країни-імпортера надається вантажна митна декларація, інвойс (рахунок-фактура), ТТН (товарно-транспортна накладна) та інші документи, які є необхідними при митному оформленні.

Ми працюємо з будь-якими видами сертифікатів про походження товару:

  • Сертифікат походження товару форми СТ-1
  • Сертифікат походження товару форми А
  • Сертифікат походження товару загальної форми