Послуга
Митне оформлення різних вантажів
від 500 грн

Митне оформлення різних вантажів

Ми пропонуємо весь спектр митно-брокерських послуг - від консультацій до повного митного оформлення вантажу в режимі Експорт, Імпорт, Транзит, в тому числі різноманітних підвидів митних режимів: 

- Реекспорт (повернення попередньо ввезеного товару, по гарантії або без гарантії);
- Реімпорт (повернення попередньо вивезеного товару, зі сплатою мита і без сплати мита);
- Вивезення/ввезення товару з метою ремонту;
- Оформлення періодичних/тимчасових митних декларацій;
- Оформлення товару по давальницькій схемі (підготовка усіх необхідних документів для впровадження давальницької схеми в роботу);
- Оформлення товару по грантам ЄБРР;
- Оформлення товару по різноманітним преференціям:

  • Медичні вироби;
  • Енергозберігаючі технології;
  • Преференції по угоді про вільну торгівлю з країнами ЄС, СНД, ЄАВТ тощо;
  • Розстрочка митних платежів при ввезенні спеціального обладнання;
  • Товари по дозволам Держекспортконтролю України.

Наша Компанія здійснює митне оформлення будь-якого промислового обладнання, будь то деревообробні верстати або високотехнологічні виробничі лінії, а також медичне або енергозберігаюче обладнання з Європи, Америки, Японії, країн Азії.
Здійснюємо комплексне оформлення вантажів, що підпадають під ветеринарний та фітосанітарний контроль. 

Надаємо допомогу у покроковій розробці стратегії ввезення комплектних об’єктів, а також у підписанні дозволів на їх ввезення.   

При необхідності забезпечуємо експертними висновками товарознавців-судових експертів, а також вартісними висновками ТПП.

Допомагаємо у оцінці транспортних засобів з метою їх найоптимальнішого розмитнення. 
Консультуємо щодо пакету товаросупровідних та інших документів для підтвердження митної вартості. 

Забезпечуємо юридичний супровід при розмитненні товару під гарантування митних платежів (коригування митної вартості), а також у разі виникнення будь-яких суперечностей  з митними органами і необхідності відшкодування витрат.

Послуги розмитнення в нашій компанії - це гарантія якості та ефективності. За нашими плечима - роки успішної роботи та величезний досвід митного оформлення вантажів в умовах постійних змін в законодавстві. Наша команда складається з кваліфікованих фахівців і ви можете бути впевнені, що процедура розмитнення або митне очищення вантажів буде проведена оптимальним шляхом і з дотриманням встановлених термінів.

Згідно із законодавством України для здійснення зовнішньоекономічної діяльності підприємство зобов'язане пройти акредитацію.