Послуга
Митне оформлення ЕА
від 300 грн

Митне оформлення ПП, ПД

Митне оформлення вантажів є одним з найбільш важливих і складних етапів у процедурі імпортно-експортних операцій.

Професійно іграмотно заповнені митні і транспортні документи є запорукою успіху для експедиторів, перевізників та імпортерів (експортерів), як при проходженні митних переходів транзитних країн, так і при розмитненні вантажів в пункті їх призначення.
Від правильності  та оптимальності заповнення ПП/ПД залежить швидкість проходження кордону автотранспорту з вантажем, а також оперативність оформлення в митниці призначення.

Наш відділ менеджерів ЗЕД та митних брокерів запропонує Вам на високому професійному рівні повний спектр консультацій, пов'язаний з підготовкою товару до митного оформлення, проконтролює правильність заповнення товаросупровідних документів, оперативно розрахує митні платежі та підготує попереднє повідомлення або попередню декларацію. Необхідні документи для подачі ПП/ПД:

  • інвойс (рахунок-фактура, рахунок-проформа)
  • митні документи країни - відправлення: ЕХ1 / EX-A / T1 / T2 / IM-A
  • транспортні документи: CMR, пакувальні листи, специфікації
  • оплата митних зборів (гарантії) у випадку, коли товар підпадає під грошову заставу

Маючи велику кількість постійних партнерів та клієнтів в країнах Європи, ми зможемо рекомендувати Вам надійних митних брокерів та експедиторів, здатних оптимально провести митне очищення Ваших вантажів в залежності від їх специфіки та надати максимальне сприяння у вирішення транспортних і логістичних завдань в регіонах нашої ділової активності.