Блог
Різні маршрути доставки Способи транспорту: Огляд
23.08.2020

Різні маршрути доставки Способи транспорту: Огляд

Перевезення вантажів від місця походження до пункту призначення часто вимагає декілька видів транспорту, залежно від предметів, що перевозяться, та терміновості, якої вони потребують для доставки в остаточний пункт. Для вантажовідправників найважливіший аспект  - розібратися, які способи транспортування використовувати, щоб заощадити гроші, бути максимально ефективними та вчасно завершити подорож.
 
Отже, які методи доступні для вантажовідправників у всьому світі?
 
Існують чотири основні способи транспортування: морське, повітряне, залізничне та автомобільне. Кожен варіант забезпечує свої позитиви та негативи.
 
Оцінка ваших параметрів
 
Автомобільний транспорт (тобто вантажівки):
 
Більшість, якщо не всі, перевезення довгими маршрутами починаються з автомобільного транспорту, оскільки він прямує до наступного кроку - залізничного, морського та повітряного транспорту.
 
Дорожній транспорт часто видається вантажовідправником найкращим варіантом. Це найвигідніший спосіб транспортування, має найгнучкіші часові виміри і широко використовується як безпечна і вчасна доставка .
 
Але таке транспортування також страждає від затримок, таких як наприклад, трафік або несправності двигуна. Не кажучи вже про поїздки на далекі відстані, що займає більше часу, і спричиняє великі великі витрати, а також різні порушення правил в процесі перевозки.
 
Залізничний транспорт:
 
Використання залізничних послуг часто вважається дешевим та ефективним варіантом. Майже без перешкод, залізниця швидко та безпечно доставить ваші відправлення до пункту призначення. Такий транспорт може брати на себе більші навантаження і проходити більші відстані, і це найбільш екологічний варіант.
 
Найважливішою проблемою залізниці є той факт, що вона дотримується жорсткого розкладу, особливо в найменш заселених районах світу. Залізничний транспорт може страждати від частих механічних пошкоджень і може збільшити ваші загальні витрати, оскільки це потребуватиме подальшого транспортування із залізничного вузла.
 
Повітряний транспорт:
 
Використання повітряного транспорту буде найефективнішим способом перевезти ваші товари від місця відправлення до місця призначення. Це найшвидший спосіб своєчасної доставки, але він також потребує додаткових витрат, схильний до несподіваних затримок та скасувань, а також країна призначення може несподівано обкласти товар додатковими податками, що стягуються в аеропорту.
 
Після того, як ваші відправлення прибувають в аеропорт, їх можна швидше завантажити у вантажівку, а згодом доставити ваші товари до місця призначення, ніж наприклад, залізницею. Але будьте готові доплатити за цей найшвидший варіант доставки.
 
Морський транспорт:
 
Якщо ви виступаєте в якості покупця і вам не принциповий  час доставки товарів за- за кордону, використання морського транспорту може бути корисним. Загалом, доставка морем забирає максимум часу порівняно  з будь-яким варіантом, але якщо немає необхідності доставляти товари швидко, то така доставка стає менш затратною, але й ефективнішою, ніж повітряна.
 
Ви можете використовувати морські перевезення для більшої кількості товару, а контейнерні перевезення, що здійснюються вантажними суднами, взагалі багатогранні. Тобто такі контейнери можна переміщувати на залізницю або на вантажівку і відправляти далі.
 
Але, як і у залізниці, використання морських перевезень означає, що ви ставите під загрозу своєчасність доставки. Незалежно від того, поспішаєте ви чи ні, відправлення через море може дуже затриматись через погодні умови. Витрати на такі перевезення можуть також збільшуватися, оскільки товари обкладаються міжнародними митами та тарифами в порту.
 
Наостанок…
 
Вантажовідправник повинен оцінити плюси і мінуси конкретного варіанту доставки, зважаючи на свої потреби (швидкість, безпечність і т.д.). Чи потрібно вашому вантажу швидко прибути до пункту призначення чи краще , щоб він прибув максимально безпечно?
 
Ймовірна відповідь зазвичай знаходиться десь посередині, і в багатьох випадках, коли мова йде про міжнародні маршрути доставки, вантажовідправники будуть використовувати оптимальний мікс всіх доступних варіантів.
 
Митний брокер та  логістична компанія
 
Хоча багато вантажовідправників намагаються взяти на себе завдання перевезти товари з пункту А до пункту В без логіста та митного брокера, є кілька причин, чому все-таки вигідно звертатися до них спеціалістів.
 
Можливо, досить просто визначити, які способи транспортування є найбільш оптимальними для вашого бізнесу. Ви можете знайти потрібну транспортну компанію, скористатися морським транспортом або знайти компанію, яка ефективно допоможе вам здійснити перевезення, але все це лише одна сторона медалі. Несподівані витрати і затримки стануться, це - факт. Незважаючи на те, що може здатися простішим самостійно все організувати, залучення митного брокера або логіста дозволить уникнути  чималих проблем.
 
Логісти і Брокери знають про специфічні закони, що застосовуються в міжнародних перевезеннях. Вони можуть організувати для вас транспортні перевезення в найкоротші терміни, і ефективно визначають оптимальний маршрут.
 
Ми - митно- брокерська компанія SIA Brok, ми тут, щоб допомогти, щоб запропонувати вам найкращі варіанти та шляхи для вашого бізнесу. Зв'яжіться з нами сьогодні!