Блог
Малий, великий бізнес та митні брокери: ідеальний матч
05.08.2020

Давайте зрозуміємо це відразу: малому та великому бізнесу потрібен митний брокер стільки ж, скільки й середній для окремої людини, якщо не більше.

У той час як великі підприємства використовують митного брокера, щоб допомогти їм заощадити мільйони на заздалегідь встановленому успіху, роль брокера стає ще більш важливою для малого бізнесу, який намагається досягти успіху на все більш онлайн-ринку та глобальному ринку навіть у цей час Covid-19 пандемія в нашому світі.

Чому? Тому що типовий власник малого бізнесу грає багато частин. Вони - торгові представники, служба обслуговування клієнтів, відділ закупівель та багато іншого. Щоб малий бізнес процвітав, власнику потрібно докласти всіх своїх зусиль для щоденних операцій.

І тепер, коли бізнес доходить за межі своїх кордонів до товарів та занурюється у сферу електронної комерції, мета - швидко та ефективно доставити товари покупцям. Але як це зробити власникам, обробляючи безліч деталей, які тримають малий бізнес на плаву?

Відповідь: наймання митного брокера.

Митний брокер є безцінним для всього бізнесу, який займається імпортом:

Митний брокер може дорожчати, але їх знання та досвід роблять їх досить важливими, щоб компенсувати будь-які попередні витрати. Більшість підприємств шукають транскордонний товар для імпорту товарів, але це вимагає великої кропіткої роботи, тобто документації та прикордонних норм.

Правильний митний брокер допоможе власникам малого бізнесу, полегшивши значну напругу, пов'язану з транскордонною торгівлею. Без брокера власникам потрібно буде знати найменші деталі щодо тарифної класифікації, розробляти договори та мати справу з державними установами - все трудомісткі, докладно зусилля.

І нічого з цього просто. Якщо лише один аспект не буде виконано належним чином, це може призвести до серйозних штрафів, а іноді і до руйнування наслідків для бізнесу. Більшість, якщо не всі, питання походять із тарифної класифікації. Перелік, як правило, не змінюється, але закони та положення про певні товари країни можуть змінюватися з моменту попередження. Найменша помилка тарифу може призвести до неприємних ускладнень.

Митний брокер з тарифною проблемою знімається з плечей власника малого бізнесу. Брокер також буде виконувати кілька інших трудомістких завдань, і вони зроблять це на користь власників, таких як:

  • Перегляньте коди Гармонізованої системи
  • Зберіть всю митну документацію
  • Пільгові тарифні процедури посередника
  • Визначення звільнення від товарів
  • Визначте допустимість продукту в Україну
  • Переконайтесь, що мита та податки застосовуються правильно
  • Митний брокер також хороший для порад

.Завоювати малий бізнес означає бути розумним та ощадливим зі своїм капіталом, щоб досягти успіху. Якщо власник ще не обов'язково готовий інвестувати довгострокові зобов’язання з брокером, він все одно може використовувати одного виключно для отримання консультацій на початку процесу імпорту.

Принаймні, митний брокер допоможе власникові зрозуміти процес, що стоїть за прикордонними операціями. Вони можуть надати поради щодо таких питань, як термінові угоди, тарифна класифікація, типи вступу, процеси дотримання вимог і, врешті-решт, зробити малий бізнес більш конкурентоспроможним у все більш ворожій ситуації.

Зверніться до компанії Sia Brok для отримання додаткової інформації про митних брокерів та про те, як ми можемо допомогти вашому малому та великому бізнесу зростати у світі імпорту! Ми розташовані в більшості

стратегічне місце імпорту по всій країні, щоб зробити ваш доступ легким до вашої справи з нашим професійним брокером до одного, що є у вашому розпорядженні.