Блог
5 Посібник з перевезення небезпечних вантажів по всьому світу
20.10.2020

5 Посібник з перевезення небезпечних вантажів по всьому світу

5 порад з перевезення небезпечних вантажів у всьому світі

 

Якщо ви перевозите небезпечні вантажі, вам потрібно вжити додаткових запобіжних заходів, щоб забезпечити безпеку та дотримуватися норм, встановлених Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) та іншими відомствами.

Якщо ви не хочете, щоб ваші товари були пов’язані на митниці без поважних причин, або не хочете порушити сторону закону,тоді ці

5 порад допоможуть зробити перевезення небезпечних вантажів якомога легшим.

1. Переконайтеся, що це законно

 

Можуть бути речовини, які не можуть бути легально перевезені до країни призначення, за винятком строгих умов.

Наприклад, можуть бути обмеження щодо кількості матеріалу, який ви можете відправити. Вам також можуть знадобитися ліцензії для дотримання законодавства, що стосується цих товарів.

2. Зверніть увагу на обмеження вашого оператора

 

Проведіть дослідження та розрізніть, які транспортні компанії будуть обробляти небезпечні вантажі.

Наприклад, багато компаній не будуть обробляти певні вибухонебезпечні товари та небезпечні відходи, такі як використані медичні засоби чи токсичні гази. Вам потрібно звернутися до фахівця, який має досвід розмитнення та перевезення небезпечних вантажів.

3. Упакуйте добре

 

Зрозуміло що під час перевезення небезпечних вантажів потрібно вжити додаткових запобіжних заходів.

Це починається з процесу пакування . Використання ліцензованої та регульованої організації, яка робить це за вас, має певні переваги.

Ваші товари не тільки не повинні мати можливість переміщатися в контейнері під час транзиту, але вони повинні відповідати іншим вимогам, відомим і дотриманим навченим транспортним персоналом. Їхня робота - бути в курсі останніх тенденцій та подій у певних галузях.

4. Відвантажуйте все з чіткими етикетками

 

Кожен, хто обробляє ваші матеріали, повинен знати, що він перевозить небезпечні вантажі.

Чітко позначте всі небезпечні вантажі. Етикетки повинні бути помітними, використовуючи колір, щоб підкреслити той факт, що з вантажем пов’язані потенційні небезпеки.

Швидше за все, вам або вашій транспортній компанії потрібно буде надати сертифікати, щоб засвідчити, що ви маєте ліцензію на відправлення та отримання таких товарів.

Ці сертифікати повинні бути готовими та доступними для пред'явлення митним службовцям у разі потреби.

5. Оформлюйте документи правильно

 

Багато факторів можуть вплинути на вартість та час ваших міжнародних відправлень.

Коли ви відправляєте небезпечний вантаж, відсутність документації або навіть незначна помилка у ваших бланках може спричинити затримку вашого вантажу митниками протягом тижня.

Вони можуть навіть вирішити відмовити в перевезенні вантажу у свою країну і відправити його назад туди, звідки він надійшов, витративши ваші гроші. Митні агенти можуть зробити крок далі, вилучивши та знищивши його.

Ось чому так важливо, щоб документи були правильними з першого разу.  


Якщо ви хочете перевезти небезпечний вантаж, ми можемо допомогти як брокери з широкого спектра вантажів і маємо готових партнерів з доставки, щоб прийняти ваш вантаж.

Якщо ви хочете знизити вартість доставки з-за кордону, зв’яжіться з нами, щоб дізнатись, як ми можемо допомогти вам протягом усього процесу.

Митні брокери SiaBrok - це один із найстаріших митних агентств у Луцьку Волинської області в Україні. Створена в 2009 році, наша компанія - це сучасна компанія з вражаючим процвітанням. Підприємство вміло завойовує довіру та повагу замовника своїм професіоналізмом, прозорістю робочого процесу та почесною працею. Нам подобається працювати з нашими міжнародними партнерами і насолоджуватися тим, що ми робимо. Якщо ви вперше імпортер або експортер або велика корпорація, ми можемо задовольнити ваші потреби.